Get Adobe Flash player
Logowanie

Po zalogowaniu uzyskasz dostęp do menu Tylko dla Członków. Aby sprawdzić zawartość pozycji menu skorzystaj z opcji "Mapa Witryny"Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 
Statystyki
Dzisiaj112
Wczoraj1115
Razem1463897

WAŻNA INFORMACJA DLA CZŁONKÓW ZWIĄZKU

WAŻNA INFORMACJA DLA CZŁONKÓW ZWIĄZKU

Na XXX Sprawozdawczo-Wyborczym Walnym Zjeździe Członków DZDiWNR we Wrocławiu, jaki odbył  się 24 listopada 2017 r.  w Hotelu POLANICA RESORT &SPA w Polanicy Zdroju, Członkowie Związku dokonali zmian we władzach  organizacji.

 

Prezesem Zarządu na kadencję 2017-2019  został, wybrany Pan Romuald Jankowski , będący przez ostatnie kadencje Wiceprezesem Związku. Pan R. Jankowski jest też Wiceprezesem Zarządu Federacji Związków Pracodawców-Dzierżawców i Właścicieli Rolnych w Warszawie.

 

Do liczącego 7 osób  Zarządu Związku weszli: Pan Tadeusz Mochalski, Pan Stefan Kukuczko, Pan Andrzej Chmielewski, Pan Krzysztof Jachimowski , Pani Karolina Ożga i Pan Marek Baryłko.

Do Komisji Rewizyjnej Związku wybrano ponownie : Pana Marka Czerniaka,  Pana Mariana Gwiazdę i po raz pierwszy  Pana Wiesława Królikowskiego.

Po obradach  Zjazdu  odbyła się tradycyjna już gala Statuetki „Dolnośląskie  Kłosy”. Laureatami na 2017 r. zostali: Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Spółka S.A. w Tarnobrzegu, Państwo Anna i Mieczysław Kłak z Gospodarstwa Rolnego w Prusicach k/Złotoryi ora Pan Marek Czerniak za działalność społeczną  na rzecz Związku.

 

Złote odznaki organizacyjne otrzymali: Pan Henryk Gawron z Gospodarstwa Rolnego w Komornikach, Pan Stanisław Zaczyk z Gospodarstwa Rolnego w Karnicy oraz  Pan Maciej Gliński z  RZP-D „Inwestrol IZ” z Żórawiny.

Złota odznaka została przyznana także Panu Zbigniewowi Domaradzkiemu z  ze spółki „Agroprzymierze” w Boguszycach k/Oleśnicy, który osobiście z uwagi n a stan zdrowia nie mógł jej odebrać.

 

 

PODZIĘKOWANIE PREZESA M. KASZKURA

Były Prezes Zarządu DZDiWNR we Wrocławiu, inż. Mirosław Kaszkur, zwrócił się do Biura Zarządu z prośbą  o przekazanie drogą mailową wszystkim Członkom Związku serdecznych podziękowań za okazywane mu poparcie w  okresie   kierowania pracami Zarządu  Związku w trzech kadencjach w latach 2011-2017. Prosił  przede wszystkim  o przekazanie życzeń zdrowia, sukcesów w prowadzonej działalności gospodarczej i udzielanie wsparcia nowo wybranemu na Walnym Zjeździe Członków Związku  Prezesowi Panu Romualdowi Jankowskiemu  oraz Zarządowi Związku.

 

Wyraził przekonanie, że  Członkowie Związku uzyskają pełną satysfakcji z działalności nowo wybranego Zarządu i przez swoją aktywność wzmacniać będą rolę i znaczenie Związku w kreowaniu polityki rolnej korzystnej  dla wielkotowarowych gospodarstw rolnych w woj. dolnośląskim oraz w regionie południowo-zachodniej Polski.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

 

Szczęśliwego
Nowego Roku

Czy ustawa PARCELACYJNA jest dobra ?
 
Która rolnicza Agencja Rządowa w ostatnim roku działała najlepiej