Get Adobe Flash player
Logowanie

Po zalogowaniu uzyskasz dostęp do menu Tylko dla Członków. Aby sprawdzić zawartość pozycji menu skorzystaj z opcji "Mapa Witryny"Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 
Statystyki
Dzisiaj133
Wczoraj1115
Razem1463918

Broszury EIP AGRI

Innowacyjne rozwiązania dla rolników prowadzących produkcję ekologiczną w Unii Europejskiej Optymalizacja plonów.

Z różnych badań wynika, że istnieją zasadnicze różnice w plonach osiąganych w gospodarstwach ekologicznych. W porównaniu ze zbiorami uzyskiwanymi z gospodarstw konwencjonalnych, w zależności od regionów, systemów, praktyk zarządzania, wybranych typów zbóż i warunków wzrostu rozbieżności te mogą być jeszcze większe. (...)

Pobierz >>> 

Redukcja antybiotyków w hodowli świń

Powszechne stosowanie antybiotyków (nazywanych także środkami bakteriobójczymi) w leczeniu ludzi oraz zwierząt przyczynia się do wzrostu liczby bakterii odpornych na ich działanie. Proces ten utrudnia skuteczne leczenie chorób. Naczelną zasadą stosowania antybiotyków w hodowli świń jest “wykorzystywanie antybiotyków w możliwie jak najbardziej ograniczonym zakresie, ale tylko wtedy, kiedy jest to konieczne”. Osoby związane z hodowlą świń, od „gospodarstwa aż po konsumenta”, mogą pomóc w realizacji tego zadania podejmując odpowiednie, zrównoważone działania na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia zwierząt. (...)

Pobierz >>> 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

 

Szczęśliwego
Nowego Roku

Czy ustawa PARCELACYJNA jest dobra ?
 
Która rolnicza Agencja Rządowa w ostatnim roku działała najlepiej