Get Adobe Flash player
Logowanie

Po zalogowaniu uzyskasz dostęp do menu Tylko dla Członków. Aby sprawdzić zawartość pozycji menu skorzystaj z opcji "Mapa Witryny"Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 
Statystyki
Dzisiaj158
Wczoraj1115
Razem1463943

Wystąpienie pani Ewy Błońskiej z Kancelarii Prawnej „CERTUS” D. Bielski sp.k. jako eksperta w magazynie PPR.tv

Dnia 20 września 2017 roku w specjalnym wydaniu magazynu PPR.tv, zorganizowanym na terenie jednej z hal rolno-spożywczego rynku hurtowego TargPiast we Wrocławiu, wystąpiła w roli eksperta pani Ewa Błońska z Kancelarii Prawnej „CERTUS” D. Bielski spółka komandytowa.

Kancelaria Prawna „CERTUS” jako partner Dolnośląskiego Związku Dzierżawców i Właścicieli Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu cyklicznie komentuje wydarzenia związane z branżą rolną, bliskie właścicielom i dzierżawcom nieruchomości rolnych. Tym razem nagranie poświęcone było wyjaśnieniu czym są dopłaty bezpośrednie, kto może być ich beneficjentem oraz jaki jest społeczny odbiór publikacji w prasie lokalnej imiennych list beneficjentów dopłat unijnych wraz ze wskazaniem otrzymanych przez nich kwot dotacji.

Nagranie było odpowiedzią Kancelarii Prawnej CERTUS D. Bielski sp.k. na pojawiające się w prasie lokalnej na terenie woj. dolnośląskiego artykuły prasowe, przedstawiające imiona i nazwiska rolników lub nazwy prowadzonych przez nich spółek wraz z podaniem dokładnych kwot otrzymywanego wsparcia finansowego w ramach I filaru Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej.

Do Biura Zarządu Dolnośląskiego Związku Dzierżawców i Właścicieli Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu wpłynęło w ostatnim czasie kilka zgłoszeń jego członków, alarmujących o tej praktyce dziennikarskiej, której efekty nie wpływają pozytywnie na zacieśnianie współpracy w środowisku wiejskim i przyczyniają się do wzrostu niechęci mniejszych rolników w stosunku do gospodarstw wielkotowarowych.

 

Zachęcamy do obejrzenia magazynu PPT.tv!

Link >>>

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

 

Szczęśliwego
Nowego Roku

Czy ustawa PARCELACYJNA jest dobra ?
 
Która rolnicza Agencja Rządowa w ostatnim roku działała najlepiej